BAŞKANIN MESAJI

baskanin-mesaji

Bilindiği üzere ülkemiz son 10 yılda büyük bir kalkınma ivmesi yakalamıştır. Değişim ve gelişim süreçlerini her alanda görmek, ülkenin her ilçesinde, ilinde izlemek mümkün. Kargı Belediyesi olarak bizler de ekonomik, sosyal, kültürel ve sportif anlamda projelerimizi bir bir hayata geçirerek Kargı’nın bu değişim ve gelişim rüzgârından pay almasını sağlıyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarıyla, özel sektörle işbirliği içerisinde altyapı ve üstyapı çalışmalarımızla Kargı artık hak ettiği yerdedir.

Mavinin yeşille buluştuğu, ülkenin oksijen kaynağı mini orman alanlarıyla, doğasıyla şirin bir ilçe olan Kargımız için, eğitimden sağlığa, spordan sanata onlarca yatırımı ilçemize kazandırdık.

Dönüşen Kargı’yı inşa eden çalışmalarımız, büyük bir özveriyle devam etmektedir. Sadece son yıllarda Kargı, Kapalı Spor Salonu, Anadolu ÖğretmenLisesi, Devlet Hastanesi, Atık su Arıtma Teisisi, 200 kişilik öğrenci yurdu, İmam Hatip Orta Okulu gibi büyük yatırımları ilçemize kazandırdık. Bu süreçte yanımızda olan, bizlerden desteğini esirgemeyen milletvekillerimiz, işadamız, işçilerimiz, memurlarımız, öğretmen ve öğrencilerimize, STK’larımıza tüm Kargı’lılara teşekkürü kendime borç bilirim.

Zeki Şen
Kargı Belediye Başkanı